IBM SPSS Statistics studentams ir dėstytojams

  • Asmeninės licencijos


Studentai ir dėstytojai turi galimybę įsigyti asmenines licencijas IBM SPSS programinei įrangai su 96 proc. nuolaida nuo įprastinės šio paketo kainos. Pasiūlymas skirtas dėstytojams, kurie dėstomame kurse naudoja IBM SPSS Statistics, bei visų pakopų studentams, naudojantiems IBM SPSS Statistics studijų tikslais.

Įsigijimo sąlygos

  • Šias asmenines licencijas gali įsigyti ir jomis naudotis tik dėstytojai ir studentai, studijų laikotarpiu ir tik mokslo reikmėms, o ne komerciniam naudojimui.
  • Užsakant licenciją reikia pateikti užpildytą užsakymo formą ir, jei esate studentas, galiojantį studento pažymėjimą.
  • Licencija ir programinė įranga yra pristatoma iš karto po apmokėjimo, nurodytu elektroniniu paštu.

Siūlomi paketai:

IBM SPSS Statistics Faculty Pack

IBM SPSS Statistics Faculty Pack buvo sukurtas tam, kad dėstytojai galėtų lengvai ir nebrangiai įtraukti statistiką bei kiekybinius tyrimus į dėstomą kursą. Į IBM SPSS Statistics Faculty Pack įtrauktas IBM SPSS Statistics Base ir keturiolika papildomų modulių:


Licencija suteikiama vieneriems metams, vienam vartotojui. Dėstytojams naudojantiems IBM SPSS Statistics Faculty Pack teikiama pilna techninė pagalba. Taikoma net 93 % nuolaida, todėl paketo kaina yra tik 296 EUR su PVM.

Norėdami įsigyti IBM SPSS Statistics Faculty Pack, atsisiųskite ir užpildykite šią formą. Užpildytą formą išsiųskite adresu pardavimai@insol.lt. Gavę užpildytą formą, mes išsiųsime Jums sąskaitą, po kurios apmokėjimo Jūs gausite programinę įrangą bei licencijos kodą.

IBM SPSS Statistics licencijos studentams

Studentai gali įsigyti SPSS Statistics ir Amos produktų licencijas lengvatinėmis sąlygomis mokymosi ir akademinių tyrimų tikslams tam laikotarpiui, kol jie faktiškai studijuoja akivaizdinėse ar neakivaizdinėse studijose. Šias licencijas gali įsigyti ir švietimo įstaigos, naudojančios SPSS produktus mokymo ir mokslinių tyrimų tikslams. Mažiausia licencijos trukmė - 6 mėn. Licencijos skiriasi pagal produktus, įeinančius į jų sudėtį.

Studentams, pradedantiems mokytis statistikos ar rašantiems bakalauro baigiamąjį darbą, paprastai užtenka SPSS Statistics Career Starter paketo (įeina tik IBM SPSS Statistics Base modulis).

Tačiau jei bazinio paketo funkcionalumo neužtenka, galima rinktis SPSS Statistics GradPack, kuriame prie IBM SPSS Statistics Base modulio taip pat yra papildomi - Advanced Statistics ir Regressions.

Jei tyrimas reikalauja patvirtinančiosios faktorinės analizės ar struktūrinių lygčių modeliavimo tuomet reikalingas IBM SPSS Amos GradPack.

Licencijų kainos 1 darbo vietai:

  • SPSS Career Starter Base 6 mėnesiams – 42 EUR su PVM
  • SPSS Career Starter 1 metams – 77 EUR su PVM
  • SPSS GradPack 6 mėnesiams – 58 EUR su PVM
  • SPSS GradPack 1 metams – 101 EUR su PVM
  • SPSS Amos GradPack 1 metams – 115 EUR su PVM

Norėdami įsigyti bet kurį iš šių produktų, užpildykite šią užsakymo formą. Užpildytą formą, kartu su studento pažymėjimo kopija, išsiųskite adresu pardavimai@insol.lt. Apmokėti už licenciją galite iš karto pagal formoje nurodytus banko rekvizitus arba pagal išankstinę sąskaitą, kurią išsiųsime gavę užsakymą. Licencijos pristatomos el. būdu Jūsų nurodytu el. paštu.