Prašome užpildyti šią formą, jei norite užsiregistruoti į Jus dominančius SPSS kursus.
Jei kurso, į kurį norite patekti, vieta/datos jau paskelbtos, prašome jas įrašyti į komentarams skirtą vietą.
Jei domina kiti (dar nepaskelbti) grupės ar individualūs SPSS kursai, užpildykite šią formą ir komentarų lauke informuokite mus apie savo pageidavimus ir poreikius. Mes su Jumis susisieksime individualiai, kai organizuosime Jus dominančius kursus.
Kurso tikslas yra supažindinti pradedančiuosius vartotojus su statistinės analizės paketu IBM SPSS Statistics tiek, kad jie galėtų įvesti, suprasti ir valdyti IBM SPSS Statistics duomenis, apskaičiuoti pagrindinius duomenų aprašomosios statistikos rodiklius ir kurti dažniausiai reikalingas diagramas.
Žmonės, kurie jau yra susipažinę su IBM SPSS Statistics ir norėtų geriau panaudoti IBM SPSS Statistics statistines galimybes. Kursas yra skirtas mažai statisitinių žinių turintiems žmonėms bei tiems, kurie norėtų šias žinias atnaujinti.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Pažintis su IBM SPSS Statistics programine įranga (rekomenduojamas kurso “Įvadas į IBM SPSS Statistics” baigimas).
Kursas apžvelgia IBM SPSS Statistics statistines galimybes. Tai į praktinį programos taikymą orientuotas kursas. Apžvelgiami statistiniai metodai, jų taikymas bei rezultatų interpretavimas. Kurse apžvelgiamos IBM SPSS Statistics Base ir Data Preparation modulio galimybės.
Žmonės, kurie jau yra susipažinę su IBM SPSS Statistics ir norėtų geriau išnagrinėti pažangius statistinius metodus. Kursas yra skirtas tiems, kas jau turi geras statistines žinias ir nori pagilinti tam tikrų metodų supratimą, sužinoti, kaip atlikti sudėtingas analizes su IBM SPSS Statistics ir interpretuoti rezultatus.
Bendras kompiuterinis raštingumas. Baigtas kursas „Įvadas į IBM SPSS Statistics“ ir/arba „Duomenų tvarkymas ir valdymas su IBM SPSS Statistics”, arba patirtis naudojantis IBM SPSS Statistics, įskaitant susipažinimą su duomenų aplankais, jų atidarymu, apibrėžimu ir išsaugojimu, taip pat susipažinimas su išvesties manipuliavimu ir išsaugojimu. Patirtis dirbant su statistika arba baigtas kursas „Statistinės analizės įvadas naudojantis IBM SPSS Statistics“. Rekomenduojama labai geros statistikos žinios arba baigti bent du statistikos kursai universitete.
Jūs apžvelgsite daugelį sudėtingų statistinių procedūrų, kurias gali atlikti IBM SPSS Statistics programa. Aptarsite daugelio kintamųjų modeliavimo technikas, tokias kaip diskriminantinė analizė, logistinė regresija ir log tiesiniai modeliai, taip pat tiriamąsias technikas, klasterinę ir faktorinę analizes. Be to, bus aptariamos specializuotos išgyvenamumo analizės procedūros, tokios kaip Cox regresija ir Kaplan-Meier ir kai kurie sudėtingesni ANOVA modeliai
Jūs išnagrinėsite situacijas, kuriose kiekvienas jų gali būti panaudojamas, kokias prielaidas daro kiekvienas metodas, kaip atlikti analizę naudojantis IBM SPSS Statistics ir kaip interpretuoti rezultatus. Šiame kurse bus naudojama IBM SPSS Statistics Base ir Refressions ir Advanced Statistics modulių savybės.
Apžvelgus statistinių metodų sistemą, toliau išvardintos technikos bus apžvelgiamos kartu su programos demostracija ir praktiniais uždaviniais:
Žmonės, kurie jau dirba su IBM SPSS Statistics ir nori patobulinti savo duomenų valdymo ir apdorojimo žinias bei geriau išnaudoti IBM SPSS Statistics galimybes. Šis kursas yra kurso “Įvadas į IBM SPSS Statistics” tęsinys, tačiau tinkamas ir tiems, kurie patys išmoko IBM SPSS Statistics pagrindus.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Rekomenduojamas kurso “Įvadas į IBM SPSS Statistics” baigimas arba patirtis dirbant IBM SPSS Statistics ir žinios apie duomenų įvedimą, apibūdinimą, Record ir Compute funkcijas bei grafikų kūrimą.
Šio kurso tikslas apžvelgti daugybę galimų transformacijų, darbų automatizavimo galimybes, duomenų bei rezultatų valdymą bei rezultatų perdavimą kitai programinei įrangai. Taip pat dalyviai išmoks naudotis sintakse duomenų transformacijoms.
Visi, kas jau dirba su IBM SPSS Statistics ir nori sužinoti apie geriausias procedūras rinkos segmentavimui.
Pažintis su IBM SPSS Statistics– kintamųjų apibrėžimas, duomenų bylų atidarymas ir išsaugojimas, aprašomoji statistika. Tendencijų matų, dispersijos ir hipotezių tikrinimo žinios.
Kursas apžvelgia dažniausiai rinkos segmentavimui naudojamus metodus. Kursas koncentruojasi į praktinį rinkos segmentavimo tyrimų parengimą, atlikimą ir rezultatų interpretavimą.
Kursas suteikia išsamias žinias apie apibūdinimą, sankaupų analizę bei prognozinės analitikos metodus.
Dalyviai išmoks:
Kursas skirtas tiems, kurie nori išmokti atlikti regresinę analizę, sužinoti, kada ją reikia naudoti ir kaip interpretuoti rezultatus.
Dalyvis turėtų būti susipažinęs su IBM SPSS Statistics, įskaitant susipažinimą su kintamųjų tipais, duomenų įvedimu ir tvarkymu, duomenų aplankų atidarymu ir išsaugojimu, pagrindinės tiriamosios statistikos atlikimu (dažnių ir kryžminės lentelės) ir compute ir recode procedūromis. Dalyviai turėtų suprasti centrinės tendencijos matus ir dispersiją, išvadų statistiką, gebėti naudotis interaktyviom diagramom, tvarkyti ir saugoti išvestį.
Kurso metu bus nagrinėjamos regresinės technikos, naudojamos išsamiam santykių tarp intervalinės skalės kintamųjų tyrimui. Jūs sužinosite, kada kuri technika yra taikoma, kaip ji yra taikoma ir kaip interpretuojami rezultatai. Kurse bus taip pat apžvelgiami išankstiniai duomenų analizės žingsniai, kaip patikrinti pagrindines prielaidas, ir patariama, kaip toliau veikti, kai pagrindinės prielaidos nepasitvirtina.
Kurso metu bus gilinamasi į žemiau pateiktas temas, kurias įsisavinti padės pristatymai ir savarankiškos užduotys:
IBM SPSS Statistics naudotojai norintis geriau suprasti ANOVA analizę. Norintys išmokti atlikti ANOVA bei interpretuoti analizės rezultatus.
Pažintis su IBM SPSS Statistics – kintamųjų apibrėžimas, duomenų bylų atidarymas ir išsaugojimas, aprašomoji statistika. Tendencijų matų, dispersijos ir hipotezių tikrinimo žinios.
Kursas apžvelgia ANOVA metodus, leidžiančius patikrinti ar kelių imčių vidurkiai sutampa. Aptarus kiekvieną metodą, bus tikrinamos prielaidos, atliekama analizė ir daromos išvados.
Visi, kas nori efektyviai naudoti kategorinę informaciją iš savo duomenų.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Pažintis su IBM SPSS Statistics – kintamųjų apibrėžimas, duomenų bylų atidarymas ir išsaugojimas, aprašomoji statistika. Tendencijų matų, dispersijos ir hipotezių tikrinimo žinios. Rekomenduojamos faktorinės bei regresinės analizės žinios.
Kursas skiriamas tiems, kurie nori tirti kategorinius duomenis bei prognozuoti kategorinius rezultatus. Tam aptariama: Conjoint analizė, atitikties analizė, CHAID, logistinė analizė.
Sužinoti apie:
IBM SPSS Statistics naudotojai, kurie nori išmokti greitai ir efektyviai prognozuoti ateities įvykius naudojantis laiko eilutėmis.
Pažintis su IBM SPSS Statistics – kintamųjų apibrėžimas, duomenų bylų atidarymas ir išsaugojimas, aprašomoji statistika. Tendencijų matų, dispersijos ir hipotezių tikrinimo žinios.
Kursas apžvelgia metodus skirtus laiko eilučių analizei. Jūs išmoksite prognozuoti laiko eilutes naudodamiesi įvairiais modeliais, kurie atsižvelgia į skirtingus faktorius (sezoniškumą, trendą, skirtingus prognozuojamus kintamuosius). Šiame kurse taip pat apžvelgiamas Expert Modeler. Taip pat bus skiriama dėmesio grafiniam rezultatų pateikimui.
Kursas skirtas tiems, kurie tyria popgrupes populiacijoje naudojant kategorinius ir tolydžiuosius duomenis, pavyzdžiui, ieškant žmonių, labiausiai linkusius pozityviai atsiliepti į marketingo kampaniją, ieškant labiausiai rizikingus klientus ar sukčiavimo atvejus. Kurso metu nuodugniai supažindinama su IBM SPSS Decision Trees moduliu ir medžių kūrimo metodologijomis: CHAID, Exhaustive CHAID, C&RT ir QUEST. Kurso dalyviai turi būti jau susipažinę su IBM SPSS Statistics ir pagrindinėmis statistinėmis savokomis.
Analitikai, kurie atlieka tyrimus su sudėtingomis imtimis.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Kurso „Įvadas į IBM SPSS Statistics“ baigimas, statistikos ir imčių sudarymo žinios.
Kurso dalyviai susipažins su sudėtingų imčių specifika ir problemomis ir išmoks naudotis IBM SPSS Complex Samples moduliu, kurti imčių planus, pasirinkti tikimybines imtis, gauti pagal imties planą koreguotas statistikas.
Žmonės, norintys glaustai ir patraukliai pristatyti savo tyrimų rezultatus. Apklausų tyrėjai, analitikai, akademikai, norintys publikuoti ar pristatyti savo tyrimus.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Kursų „Įvadas į IBM SPSS Statistics“ ir „Duomenų valdymas ir apdorojimas“ baigimas arba patirtis dirbant IBM SPSS Statistics. Bylų atvėrimo, apibrėžimo ir išsaugojimo bei darbo su išvestimi patirtis.
Šis įvadinis kursas apžvelgia IBM SPSS Custom Tables modulį, publikavimui tinkamų ataskaitų rengimą ir lentelių, nuo paprasčiausių iki sudėtingų, kūrimą. Kursas supažindina su visu IBM SPSS Custom Tables modulio funkcijų spektru: lizdinių lentelių kūrimas; sumų ir tarpinių sumų įtraukimas; t, z ir Χ2 statistikų įtraukimas.
Aptarus lentelių terminologiją ir Table Builder funkcionalumą, plačiau aptariamos ir pavyzdžiais paremiamos šios funkcijos
Žmonės, norintys glaustai ir patraukliai pristatyti savo tyrimų rezultatus. Apklausų tyrėjai, analitikai, akademikai, norintys publikuoti ar pristatyti savo tyrimus ir geriau suprasti sudėtingas IBM SPSS Custom Tables savybes. Visi, kuriems reikia periodiškai kurti tokias pačias lenteles skirtingiems duomenų rinkiniams.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Kursų „Įvadas į IBM SPSS Statistics“ ir „Įvadas į IBM SPSS Custom Tables“ baigimas arba patirtis dirbant IBM SPSS Statistics.
Kurso dalyviai išmoks naudotis IBM SPSS Custom Tables moduliu, efektyviau kurti sudėtingesnes individualizuotas lenteles. Taip pat bus apžvelgtos galimybės apdoroti trūkstamus duomenis, keisti lentelių formatą ir perkelti lenteles į kitas programas. Kurso dalyviai išmoks naudotis IBM SPSS Custom Tables sintakse ir lengvai atlikti dažnai pasikartojančius darbus bei kurti specializuotas lenteles naudojantis IBM SPSS Statistics ir IBM SPSS Custom Tables.
Visi norintys suprasti IBM SPSS Statistics sintaksės pagrindus.
Bendra pažintis su IBM SPSS Statistics procedūromis, kintamųjų apibrėžimu, duomenų įvedimu ir keitimu, bylų atvėrimu ir išsaugojimu, COMPUTE ir RECODE procedūromis, darbu su išvestimi.
Kursas suteikia žinių, kurių reikia norint efektyviai dirbti su IBM SPSS Statistics sintakse.
Šis kursas yra kurso „IBM SPSS Statistics sintaksė pradedantiesiems“ tęsinys, skirtas patyrusiems IBM SPSS Statistics naudotojams, norintiems išmokti programuoti naudojantis IBM SPSS Statistics sintakse.
Išsamios IBM SPSS Statistics ir IBM SPSS Statistics sintaksės žinios. Rekomenduoja baigti „IBM SPSS Statistics sintaksė pradedantiesiems“ kursą.
Pirmojoje kurso dalyje apžvelgiama programavimo koncepcija ir IBM SPSS Statistics sintaksės taikymo galimybės. Antrojoje kurso dalyje pristatomos IBM SPSS Statistics MACRO komandos ir studijuojama, kaip makrokomandos gali padėti automatizuoti užduotis ir palengvinti darbą.
Visi norintys išmokti naudotis IBM SPSS Statistics sintakse ir naudoti ją pasikartojančioms užduotims ar sudėtingoms funkcijomis, kurios nėra prieinamos per vartotojo sąsają. Už IBM SPSS Statistics užduočių vykdymą atsakingi vartotojai.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Kursų „Įvadas į IBM SPSS Statistics“ ir „Įvadas į IBM SPSS Custom Tables“ baigimas arba patirtis dirbant IBM SPSS Statistics.
Kursas skirtas IBM SPSS Statistics vartotojams dirbantiems su grafine vartotojo sąsaja. Kursų metu vartotojai supažindinami su sintakse, kuria paremtas IBM SPSS Statistics. Kurso dalyviai išmoks pagrindines IBM SPSS Statistics sintaksės taisykles; jų kūrimo ir keitimo; naudoti IBM SPSS Statistics sintaksę pasikartojantiems darbams; naudotis sintakse užduotims, kurių negalima tiesiogiai atlikti per grafinę vartotojo sąsają.
Neturintys patirties arba turintys mažai patirties dirbant su IBM SPSS Modeler ir duomenų gavyba.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Dalyviams kursai bus naudingesni, jei gerai suvoks savo organizacijos duomenis ir verslo problemas, kurios yra svarbios duomenų gavybai. Statistinis pasirengimas nebūtinas.
Kursas apžvelgia duomenų gavybą ir IBM SPSS Modeler naudojimo pagrindus. Principai ir pavyzdžiai apžvelgiami pagal CRISP-DM metodologiją. Kurso struktūra atitinka tipinio duomenų gavybos projekto struktūrą, nuo duomenų nuskaitymo, duomenų apžvelgimo, transformavimo iki modeliavimo ir efektyvaus rezultatų interpretavimo. Kursas pateikia duomenų nuskaitymo, apžvelgimo, manipuliavimo, modelių kūrimo ir panaudojimo naudojantis IBM SPSS Modeler pagrindus.
Kursas tęsia kurso „Įvadas į IBM SPSS Modeler ir duomenų gavybą“ programą ir yra skirtas visiems, kurie nori susipažinti su visomis IBM SPSS Modeler manipuliavimo duomenimis ir bylomis galimybėmis.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Bent minimali naudojimosi IBM SPSS Modeler patirtis: IBM SPSS Modeler aplinka, eigų kūrimas, duomenų nuskaitymas, paprastas manipuliavimas duomenimis ir jų apžvalga. Rekomenduojamas „Įvadas į IBM SPSS Modeler ir duomenų gavybą“ kurso baigimas.
Kursas giliai apžvelgia duomenų paruošimą sėkmingam duomenų gavybos projektui. Pateikiami bylų jungimo ir pridėjimo, imčių sudarymo, skaidymo, trūkstamų duomenų apdorojimo, išskirčių paieškos, laukų modifikavimo ir kūrimo bei darbo su datomis ir laiko eilutėmis pavyzdžiai.
Kursas skirtas dviem auditorijų tipams. Pirmoji grupė – tai patyrę IBM SPSS Modeler vartotojai, kurie nori išmokti taikyti savo sukurtus modelius. Antroji – žmonės, kurie nori geriau suprasti IBM SPSS Modeler ir kaip duomenų gavyba gali padėti jų organizacijai.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Naudojimosi IBM SPSS Modeler patirtis: IBM SPSS Modeler aplinka, eigų kūrimas, duomenų nuskaitymas, paprastas manipuliavimas duomenimis ir jų apžvalga. Rekomenduojamas kursų „Įvadas į IBM SPSS Modeler ir duomenų gavybą“ ir „Duomenų paruošimas duomenų gavybai“ baigimas.
Sukūrus modelį jį reikia taikyti naujiems duomenims. Šis kursas apžvelgia IBM SPSS Modeler modelių taikymo galimybes naudojantis IBM SPSS Modeler Solution Publisher, tiesioginį taikymą duomenų bazėse, nuotolinį taikymą naudojantis SQL, eksportavimą į PMML ar naudojantis Predictive Applications Wizard vedliu.
Šis kursas – tai kursų “Įvadas į IBM SPSS Modeler ir duomenų gavybą” ir “IBM SPSS Modeler modelių taikymas” tęsinys ir yra skirtas visiems, kas nori susipažinti su visu IBM SPSS Modeler modeliavimo galimybių spektru prognoziniam modeliavimui.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Patirtis naudojantis IBM SPSS Modeler (pažintis su IBM SPSS Modeler aplinka, eigų kūrimu, duomenų bylų nuskaitymu, duomenų kokybės vertinimu, trūkstamų duomenų apdorojimų (Type ir Data Audit mazgai), bazinės manipuliavimo duomenimis žinios (Derive ir Seclect mazgai), modelių kūrimo patirtis). Rekomenduojamas kursų „Įvadas į IBM SPSS Modeler ir duomenų gavybą“ ir „Duomenų paruošimas duomenų gavybai“ baigimas. Rekomenduojamas statistikos bei duomenų gavybos kursų baigimas.
Kursas apžvelgia kategorinių ir tolygiųjų rezultatų gavimą naudojantis įvairiais modeliavimo metodais. Taip pat aptariamas duomenų parinkimas ir anomalijų eliminavimas. Aptariamos modelių panaudojimo galimybės bei privalumai. Patariama kada ir kokius modelius geriausia naudoti.
Kursas tęsia „Įvadas į IBM SPSS Modeler ir duomenų gavybą“ ir „Duomenų paruošimas duomenų gavybai“ kursų programą ir yra skirtas visiems, kurie nori susipažinti su pilnu IBM SPSS Modeler metodų, skirtų segmentavimui, modelių su asociacijomis ar sekų duomenimis sudarymui, spektru. Vartotojams norintiems kurti šiuos modelius naudojantis IBM SPSS Modeler, šis kursas yra būtinas.
Bendrasis kompiuterinis raštingumas. Patirtis naudojantis IBM SPSS Modeler (pažintis su IBM SPSS Modeler aplinka, eigų kūrimu, duomenų bylų nuskaitymu, duomenų kokybės vertinimu, trūkstamų duomenų apdorojimų (Type ir Data Audit mazgai), bazinės manipuliavimo duomenimis žinios (Derive ir Seclect mazgai), modelių kūrimo patirtis). Rekomenduojamas kursų „Įvadas į IBM SPSS Modeler ir duomenų gavybą“ ir „Duomenų paruošimas duomenų gavybai“ baigimas.
Šis kursas apžvelgia visas duomenų segmentavimo metodikas naudojantis IBM SPSS Modeler. Kurse taip pat pateikiami asociacinių modelių skirtų atrasti taisykles, apibrėžiančias sąveiką tarp objektų, eigos modelių, skirtų atrasti sąveikas tarp objektų laike, kūrimo pavyzdžiai.
Žmonės, kurie domisi ar dirba su struktūrinių lygčių modeliavimu.
Statistikos ir taikomųjų tyrimų žinios, patirtis dirbant su daugine regresija.
Kursas apžvelgia grafinį struktūrinių lygčių modeliavimą. Kurso metu apžvelgiamos modeliavimo galimybės bei pateikiami praktiniai struktūrinių lygčių modeliavimo pavyzdžiai.
© 2009-2017 UAB "Insight Solutions"
Verslo centras "Danola", Ulonų g. 5, 1 laiptinė, 4 aukštas{desc}